Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/20/0415
OBOWIĄZKI:
Branża: produkcja transformatorówPrace przy produkcji transformatorów, prace manualne, obsługa maszyn.OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa o pracę tymczasową - umowy miesięczne i przedłużane na koleny okresMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:MikołówPRACA W DNIACH I GODZINACH:pn-pt, III zmiany: 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, mile widziana umiejętność posługiwania się elektronarzędziami, narzędziami pomiarowymi, znajomość rysunku technicznego

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych