Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Gliwice | Numer ref.: PPR/037/AMA

Oferujemy:

  • Atrakcyjną stawkę uzależnioną od doświadczenia
  • Bogaty system premiowy - nawet do 1000 zł brutto (premia frekwencyjna  500 zł oraz premia wydajnościowa do 500 zł)
  • Umowa o pracę tymczasową z realną możliwością zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta po kilku miesiącach
  • Długofalowa współpraca
  • Możliwość awansu zawodowego oraz udział w szkoleniach pracowniczych
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Bogaty pakiet socjalny (paczki świąteczne, waczasy pod gruszą)
  • Benefity Manpower (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna)
  • Szkolenie stanowiskowe w pierwszych dniach pracy

Jedyne, czego oczekujemy to:

  • Zaangażowanie i motywacja do podjęcia pracy stałej
  • Sumienność, rzetelność, punktualność
  • Nie potrzebujesz doświadczenia! Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw!

Zadania:

  • Praca przy otwarciu nowych linii produkcyjnych
  • Kontrola jakości wyprodukowanych elementów

    Miejsce pracy: Gliwice
    Numer ref.: PPR/037/AMA
    Oferta dotyczy pracy tymczasowej