Pracownik Produkcji

Ogłoszenie numer: 3780039, z dnia 2020-10-26

AIP Fabryka Łańcuchów w Gliwicach, jeden z czołowych producentów łańcuchów technicznych na rynku europejskim, poszukuje do swojego zespołu pracownika produkcji.

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn do produkcji łańcuchów technicznych
  • konserwacja i kontrola stanu technicznego maszyn
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji w branży metalowej
  • mile widziane zainteresowanie mechaniką, ślusarstwem, obróbką metali
  • dokładność i sumienność
  • dobra kondycja fizyczna

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • wynagrodzenie odpowiadające wiedzy i doświadczeniu
  • pracę w systemie zmianowym
  • przeszkolenie dotyczące obsługi maszyn produkcyjnych