Psycholog

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Psycholog
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/0226
OBOWIĄZKI:
Pomoc Uczestniczkom/uczestnikom projektu we wzmocnieniu lub odzyskaniu zdolności do funkcjonowania w społeczeństwie oraz tworzenie warunków sprzyjających temu celowi, w szczególności przez działalność edukacyjną. Udzielanie pomocy psychologicznej zgodnie z kompetencjami zawodowymi w formie poradnictwa, konsultacji (praca diagnostyczna, pomoc psychologiczna, poradnictwo rodzinne, psychoterapia indywidualna). Podejmowanie i uczestniczenie w formach działań z zakresu profilaktyki zdrowia psychicznego, ukierunkowanych na zapobieganie i przeciwdziałanie zaburzeniom zachowania. Planowanie, organizacja i prowadzenie warsztatów integracji i rozwoju dla uczestników PAL Zandka. Wypracowywanie we współpracy z innymi specjalistami zatrudnionymi w ramach projektu planów działań, których adresatami są klienci, określających cele, metody, środki i ich czas realizacji. Rodzaj usług aktywnej integracji będzie uzależniony od indywidualnych potrzeb uczestniczek/uczestników projektu. Inicjowanie, organizowanie i prowadzenie zajęć grupowych dla uczestników, w szczególności grup samopomocowych i wsparcia specjalistycznego dla klientów projektu. Współdziałanie z instytucjami i organizacjami w podejmowanych przedsięwzięciach zmierzających do realizacji zadań wynikających z procesu reintegracji zawodowej i społecznej. Umowa na czas określony do 31.03.2023 r. w ramach projektu "Program Aktywności Lokalnej dla dzielnicy Zandka" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020Miejsce pracy: Klub Integracji Społecznej w Zabrzu.Równoważny czas pracy.Data zatrudnienia: Luty/Marzec 2021 r.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: psychologia

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe o kierunku - psychologia, praca zespołowa, umiejętność podejmowania szybkich decyzji, komunikatywność, empatia

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Najnowsze ogłoszenia:

Pracownik Logistyki - Operator Wózka Widłowego

Jesteśmy innowacyjną firmą z branży handlu hurtowego, należącą do Grupy METRO. Działając wspólnie w globalnej sieci MAKRO/METRO Cash&Carry, zapewniamy najwyższej jakości towary oraz kompleksowe rozwiązania biznesowe 21 milionom naszych klientów w 25...

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

Data dodania: dzisiaj

Sprzedawca

Kasjer-sprzedawca. Branża ogólnospożywcza. Praca na 2 zmiany (poniedziałek-piątek 7.00-22.00, sobota 7.00-20.00). Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej Wymagania inne: wykształcenie bez...

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Data dodania: wczoraj

Sprzedawca

- sprzedaż i wykładanie towaru; - obsługa kasy; - wykonywanie kompozycji kwiatowych Wymagania inne: PI FP

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

Kasjer - sprzedawca

Wymagana książeczka sanepidowska, mile widziana obsługa kasy fiskalnej, kontakt telefoniczny z pracodawcą. Wymagania konieczne: Uprawnienia: książeczka sanepidowska

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Kierowca samochodu ciężarowego

- przewóz towarów na terenie kraju i za granicą, - rozładunek u klienta,- dbanie o powierzone mienie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Język: niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący Uprawnienia:...

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Miejsce pracy: śląskie / Wodzisław Śląski

Pracownik budowlany

prace na budowie Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie na ww stanowisku, umiejętność murowania, tynkowania, ocieplania nieruchomości,

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Miejsce pracy: śląskie / Tychy