Referent d/s ubezpieczeń z doświadczeniem

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Orzesze
Numer: StPr/20/0538
OBOWIĄZKI:
- Robienie ofert ubezpieczeniowych,- kontakt z klientem, - obsługa oraz wystawianie polis.OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa o pracę na okres próbny do 3 m-ce, następnie umowa na czas określonyMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:Orzesze, Kochłowice - do ustalenia z pracodawcąPRACA W DNIACH I GODZINACH:pn - pt, praca w przedziale godzinowym: 8.00-18.00 - grafik do uzgodnienia, podstawowy system pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie (dowolne). Doświadczenie: doświadczenie w zakresie ubezpieczeń majątkowych. Uprawnienia: Licencja KNF, prawo jazdy kat. B. (pracodawca zapewnia samochód służbowy do celów służbowych).

Miejsce pracy:

Orzesze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych