Rzemieślnik ogrodnik

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/20/1198
OBOWIĄZKI:
rozmnażanie roślin zewnętrznych i szklarniowych, praca pielęgnacyjna w Ogrodzie (pielenie, pikowanie, sadzenie, przycinanie, nawożenie, wietrzenie szklarni i tuneli), kształtowanie terenu, dobór gatunków nasadzanych na rabatach, zakładanie kompozycji, wykonywanie nasadzeń na rabatach, dbałość o zachowanie stanu flory na terenie Ogrodu ( w tym : zbiór nasion, wykonywanie sadzonek bylin), zarządzanie zespołem ogrodników.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ogrodnicze
Uprawnienia: obsługa komputera - pakiet Office

Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub wyższe magisterskie, kierunkek ogrodnictwo lub pokrewne, znajomość gatunków roślin zewnętrznych i szklarniowych i wymagań tych roślin, znajomość obsługi komputera - pakiet MS Office (WORD, EXCEL) i urządzeń peryferyjnych (skaner, drukarka), umiejętność pracy w zespole i zdolności organizacyjne, kultura osobista, kreatywność, punktualność, zaangażowanie i odpowiedzialność, staranność i dokładność.

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu