Sekretarka - asystentka zarządu

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/20/1471
OBOWIĄZKI:
Zakres zadań: bieżące prace związane z administracją i obsługą biura; ścisła współpraca z Zarządem Spółki; przygotowywanie zestawień, analiz i raportów zgodnie z wytycznymi Zarządu; opracowywanie dokumentów (m. in. wniosków, projektów umów, pism urzędowych, etc.); komunikacja wewnętrzna w firmie sporządzanie dokumentacji przetargowej. Firma oferujemy: godziny pracy: 8-16 (lub 9-17); dni robocze poniedziałek - piątek, umowę o pracę; atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia; możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji; pracę w młodym, energicznym zespole; przyjazną atmosferę; kartę MultiSport; nielimitowaną kawę. Aplikacje przesyłać e-mailem praca@biostat.com.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość komputera, Pakietu Office
Uprawnienia: samodzielność
Uprawnienia: umiejętność konstruktywnego i kreatywnego myślenia
Uprawnienia: znajomość przepisów prawa zamówień publicznych
Uprawnienia: dyspozycyjność
Uprawnienia: komunikatywność

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku