Spawacz / Pomocnik spawacza

Ogłoszenie numer: 7709223, z dnia 2022-11-30

Marani Spółka z o.o. jest w 100% prywatną firmą założoną w 1993 roku z misją aktywnego udziału w restrukturyzacji polskiego przemysłu ciężkiego na Śląsku. Obecnie firma bierze udział w procesach zmian technicznych i technologicznych jakie przeprowadzają duże przedsiębiorstwa przemysłowe w całej Polsce w obszarze gospodarki sprężonym powietrzem i gazów technicznych.

Jesteśmy sprawdzonym dostawcą sprężonego powietrza i azotu dla 20 kopalń węgla kamiennego, 7 hut, kuźni, walcowni, zakładów mechanicznych i metalowych, cementowni, firm z zakresu automotive oraz wielu innych branż. Działamy na zasadach outsourcingu dostaw. Marani ma siedzibę w Zabrzu na Śląsku, w centrum wielkiego polskiego przemysłu oraz Gorzowie Wielkopolskim i Stalowej Woli. Przejmujemy w zarządzanie istniejące sprężarkownie i budujemy własne stacje sprężarek, dmuchaw, gazów technicznych z których zasilamy sieci przemysłowe Klientów. Posiadamy oddziały w Gorzowie wielkopolskim, Łodzi, Trójmieście oraz w Stalowej Woli

W zakres działań firmy Marani wchodzi m.in. budowa i wyposażenie stacji sprężania powietrza. Dysponujemy sprzętem, renomowanych, światowych producentów. Oferujemy w swojej działalności m.in. sprężarki śrubowe z silnikami asynchronicznymi jak również silnikami PMSM zasilane z przemienników częstotliwości, osuszacze ziębnicze oraz adsorpcyjne oraz systemy sterowania nadrzędnego. Opracowujemy kompleksowy audyt działań, przygotowujemy projekt oraz wykonujemy całą inwestycje, której celem jest wytwarzanie bądź uzdatnianie sprężonego powietrza dla przemysłu.

Marani Sp. z o.o. posiada certyfikat ISO 9001:2015 w zakresie:

  • projektowania i utrzymywania w ruchu stacji sprężarek i dmuchaw,
  • dostarczanie sprężonego powietrza,
  • sprzedaż sprężarek i urządzeń uzdatniania powietrza.

Miejsce pracy: Zabrze

Opis stanowiska

  • montażowe prace inwestycyjne z zakresu budowy sprężarkowni i sieci przesyłowych sprężonego powietrza w interdyscyplinarnym zespole,
  • naprawa i modernizacja infrastruktury i instalacji.

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe,
  • uprawnienia SEP 1kV mile widziane,
  • prawo jazdy kat. B mile widziane,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • kultura i dyscyplina osobista,
  • rzetelność, odpowiedzialność, komunikatywność.

Oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie promujące doświadczenie i zaangażowanie,
  • pracę w doświadczonym zespole,
  • możliwość dalszego rozwoju (szkolenia),
  • naszym pracownikom oferujemy możliwość otrzymania karty Multisport.

Najnowsze ogłoszenia:

Mobilny Mechanik / Elektromechanik / Mechanik wózków widłowych

Główne zadania na stanowisku: Dokonywanie diagnoz oraz awaryjnych i bieżących prostych napraw urządzeń Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy oraz stanowisko pracy Wymagania: Znajomość mechaniki / elektromechaniki

Emtor Spółka z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

Data dodania: dzisiaj

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Miejsce pracy: śląskie / Racibórz

Serwisant baterii High Voltage

Czym się będziesz zajmować: przeprowadzaniem analizy reklamowanych baterii HV (high voltage), zdalnie, jak i w siedzibie Klienta wyjazdami do Klienta i dokonywaniem napraw baterii HV serwisem baterii HV, zarówno w siedzibie firmy, jak i bezpośrednio u Klienta...

BMZ Poland Sp. z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Operator Ładowarki

Zadania: Załadunek dozatorów wytwórni, hałdowanie kruszyw i właściwa gospodarka materiałowa na placu WMA Prowadzenie prac zgodnie z poleceniami operatora wytwórni Szczególny nadzór nad placem składowym celem nie dopuszczenia do mieszania poszczególnych...

STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

Elektryk

Dołączając do zespołu będziesz odpowiedzialny za: wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji i napraw instalacji maszyn, urządzeń elektrycznych, rozdzielni, montaż szaf sterowniczych w urządzeniach i maszynach, wykonywanie pomiarów elektrycznych,...

ECOL Sp. z o.o.