Spawacz / Ślusarz

Ogłoszenie numer: 3992685, z dnia 2020-12-16

Wiper to firma produkcyjna z Mikołowa. Jest wiodącym producentem odwodnień ze stali nierdzewnej do kabin prysznicowych.

Miejsce pracy: śląskie / Mikołów

Opis stanowiska

  • spawanie metodą TIG elementów ze stali nierdzewnej, głównie blach.

Wymagania

  • umiejętność spawania metodą TIG;
  • mile widziane certyfikaty spawalnicze;
  • chętnie przyjmiemy osoby po kursach, do douczenia;
  • umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem;
  • dbałość o powierzony sprzęt;
  • chęć nauki i zdobywania nowych umiejętności;
  • sumienne i rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań;
  • dostosowanie się do norm oraz procedur BHP i Jakości.

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość stałego zatrudnienia i atrakcyjne warunki w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju, zdobywania doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji;
  • prywatny Pakiet Medyczny;
  • pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole.