Specjalista ds. importu

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/20/0553
OBOWIĄZKI:
bezpośredni kontakt w języku angielskim z kontrahentami zagranicznymi, negocjacje cenowe, zakup towarów, zgłaszanie i obsługa reklamacji u producentów, kontrola jakości produktów zgodnie z ustalonymi kryteriami, poszukiwanie alternatywnych źródeł dostaw, zbieranie ofert i analizy rynku, planowanie dostaw w celu optymalizacji stanów magazynowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: wykształcenie średnie, wyższe mile widziane
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: zdolności negocjacyjne
Uprawnienia: zaangażowanie
Uprawnienia: chęć do nauki
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: pewność siebie
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 5 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju