Specjalista ds. płacowych-księgowych

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/20/2407
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie wyższe ekonomiczne oraz roczna praktyka na podobnym stanowisku lub ukończona średnia, policealna lub pomaturalna szkoła ekonomiczna lub o podobnym profilu i posiadanie co najmniej 3 letniej praktyki na podobnym stanowisku; mile widziane dodatkowe kwalifikacje: posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego uprawniającego do prowadzenia ksiąg rachunkowych lub certyfikat księgowy wydany na podstawie odrębnych przepisów lub wpisanie do rejestru biegłych rewidentów na podstawie odrębnych przepisów; zakres zadań: sporządzanie list płac i prowadzenie dokumentacji dotyczącej wypłat wynagrodzeń oraz dokonywanie wszelkich zmian płacowych; prowadzenie spraw związanych z zasiłkami chorobowymi; dostarczenie pracownikom informacji o uzyskanych dochodach oraz pobranych zaliczkach na podatek dochodowy; wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wysokości dochodów; sporządzanie dokumentacji rozliczeniowej dla potrzeb ZUS i US; obsługa programu System Informacji Oświatowej w zakresie płac), obsługa programu PŁACE Vulcan, obsługa programu Płatnik, obsługa PUE, sporządzanie sprawozdań statystycznych do GUS (w zakresie płac); monitorowanie wynagrodzeń nauczycieli (SWN) w aplikacji PIM; prowadzenie kart wynagrodzeń pracowników, kart zasiłkowych; sporządzanie wymaganych przepisami sprawozdań, zestawień i raportów; rozliczanie umów o dzieło i umów zlecenie; współtworzenie projektów regulacji wewnętrznych; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik obsługi płacowej (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach