Specjalista ds. sprzedaży – branża szkoleniowa

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/20/2266
OBOWIĄZKI:
Obowiązki: •Współtworzenie kalendarza szkoleń dla klientów•Organizowanie szkoleń otwartych i zamkniętych•Dbanie o prawidłowy przebieg szkolenia i reagowanie na bieżące potrzeby uczestników i trenera podczas szkolenia•Przygotowywanie dokumentacji szkoleniowej•Przygotowywanie ofert szkoleniowych dla klientów•Prowadzenie i rozliczanie projektów szkoleniowych dofinasowanych w ramach KFS, BUR•Pozyskiwanie nowych klientów•Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami•Realizowanie celów sprzedażowych •Dbanie o wzorowe relacje z naszymi klientami i wizerunek firmy•Promowanie usług szkoleniowych na portalach społecznościowych•Udział w szkoleniach wewnętrznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach