Specjalista pracy socjalnej-cd

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice
Numer: StPr/20/1605
OBOWIĄZKI:
- Kontrola pod względem merytorycznym i ich zgodności z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa - wywiadów środowiskowych, planów pomocy i projektów uzasadnień decyzji administracyjnych; - udzielanie pomocy w rozwiązywaniu podstawowych problemów życiowych osobom, rodzinom i grupom, które zgłosiły się po pomoc w sposób gwarantujący im zachowanie godności osobistej i poczucie zrozumienia sytuacji życiowej;- prowadzenie nadzoru nad prawidłowością toku postępowania w sprawach o przyznanie świadczenia prowadzonych przez pracowników socjalnych działu świadczeń;- udzielanie wskazówek pracownikom socjalnym przy ustalaniu planu pomocy poszczególnym osobom i rodzinom;- udzielanie wskazówek pracownikom socjalnym przy opracowywaniu przez nich projektów uzasadnień decyzji administracyjnych; itpPraca w systemie jednozmianowym w Czechowicach-Dziedzicach od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00 na umowę na czas określony- 6 miesięcy, z możliwością zatrudnienia na czas nieokreślony.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: bardzo dobra obsługa komputera

Wymagania inne:

Wymagane posiadanie kwalifikacji zgodnie z art. 116 i art 156 ustawy z dnia 12 marca 2004 r o pomocy społecznej, bezwzględnie wymagane uprawnienia do wykonywania zawodu specjalisty pracy socjalnej (dyplom pracownika socjalnego / studia o specjalności praca socjalna). Wymagane 5 lat doświadczenia w zawodzie pracownik socjalny.

Miejsce pracy:

Czechowice-Dziedzice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 550 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej