Spedytor międzynarodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/20/2699
OBOWIĄZKI:
Podstawowe obowiązki: - aktywne pozyskiwanie nowych klientów na nowych rynkach- organizowanie, nadzorowanie i bieżąca obsługa zleceń; - utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi Klientami oraz Przewoźnikami; - przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji; - obsługa giełd transportowych; Firma oferuje: - umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu; - atrakcyjne wynagrodzenie; - pracę w młodym i dynamicznym zespole; - niezbędne narzędzia pracy; - możliwość podnoszenia kwalifikacji. Miejsce pracy biuro firmy w Mikołowie lub we własnym domu system Home Office Godziny pracy: 8:00-16:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Dobra organizacja pracy
Uprawnienia: Komunikatywność
Uprawnienia: Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. średnie. Wymagane min. 6m-cy doświadczenia w handlu i kontaktach z klientami. Znajomość conajmniej 1 języka obcego w stopniu dobrym w mowie i piśmie (język angielski, język francuski lub język niemiecki). Umiejętność i doświadczenie w pozyskiwaniu klientów. Wytrwałość i konsekwencja w dążeniu do wyznaczonego celu. Cechy niezbędne dla każdego handlowca. Na ofertę mogą aplikować również osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach