Sprzedawca Akcesoriów / Koordynator Wydań Samochodów

City Car - Gliwice

Działamy na rynku od 2000r. jako Autoryzowany Delaer Ford’a.
W 2019r. zakończyliśmy inwestycję obejmującą rozbudowę oraz modernizację,
dzięki której staliśmy się jednym z największych salonów jednomarkowych.

Obecnie poszukujemy osoby ambitnej, spełniającej poniższe wymagania, do objęcia stanowiska:

Miejsce pracy: Gliwice
Opis stanowiska:
  • Aktywna sprzedaż i doradztwo Klientom w zakresie sprzedaży akcesoriów.
  • Przygotowywanie ekspozycji akcesoriów z uwzględnieniem zmian sezonowych.
  • Profesjonalne budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami.
  • Przygotowywanie samochodów do wydania Klientowi oraz do prezentacji na salonie.
  • Koordynowanie oraz wydawanie samochodów nowych.
  • Nadzór nad parkiem samochodów nowych, ekspozycyjnych i demonstracyjnych.
Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny).
  • Umiejętność obsługi pakietu Office.
  • Wykształcenie średnie.
  • Znajomość budowy pojazdów i rynku akcesoriów.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Samodzielność, dokładność, skrupulatność.
  • Odpowiedzialność i sumienność.
  • Zaangażowanie.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (obecnie jesteśmy jednym z największych salonów jednomarkowym).
  • Możliwość skorzystania z systemu benefitów: OkSystem, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna dla Pracownika i jego rodziny w Medicover.
  • Niezbędne narzędzia w pracy.
  • Koleżeńską atmosferę w pracy.
  • Przyjazne relacje ze współpracownikami i przełożonym.
  • Pomoc w okresie adaptacyjnym.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29,08,1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity:  Dz, U, 2016 r, poz, 922).
Administratorem danych jest City Car Sp, z o,o, z siedzibą w Gliwicach przy ul, Dąbrowskiego 26.Dane będą przetwarzane wyłączenie zgodnie z celem prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów prawa, podającemu przysługuje prawo dostępu do treści danych, do ich usuwania oraz poprawiania.
Podanie danych jest dobrowolne, ale obowiązkowe w przypadku uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym.

Najnowsze ogłoszenia:

Specjalista ds. HR

Masz doświadczenie w pracy związanej z zarządzaniem zasobami ludzkimi? Interesuje Cię dalszy rozwój w tym kierunku? Mamy dla Ciebie świetną ofertę. Poszukujemy obecnie dla naszego Klienta, zaangażowanej osoby na stanowisko: Specjalista ds. HR WYMAGANIA MUST...

Gigroup - PL

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Data dodania: dzisiaj

Kucharz

kucharz Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Miejsce pracy: śląskie / Jastrzębie-Zdrój

Data dodania: wczoraj

Asystent działu produkcji (staż)

osoby zarejestrowane w PUP Zabrze Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Pracownik pomocniczy w przetwórstwie

pomocnicza praca w przetwórstwie Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Miejsce pracy: śląskie / Wieszowa

Higienistka stomatologiczna (staż)

osoby zarejestrowane w PUP Zabrze Wymagania konieczne: Wykształcenie: pomaturalne/policealne, inne

Asystentka stomatologiczna (staż)

osoby zarejestrowane w PUP Zabrze Wymagania konieczne: Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak