Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Sprzedawca
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/20/0780
OBOWIĄZKI:
zadania:sprawdzanie towaru pod względem ilościowym i jakościowymnauka obsługi kasy fiskalnejnauka obsługi terminalu kart płatniczychwłaściwa ekspozycja towaru w sklepiepomoc nabywcy przy wyborze produktudbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedazypomoc pozostaŁym pracownikom w codziennej dziaŁaności sklepuprzyjmowanie dostaw towarówmonitorowanie stanu zapasów i towarówOferta stażu skierowana dla osÓb bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Ruda Śląska
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

zasadnicze zawodowe mile widziane handlowepraca na II zmianyI zmiana 9.00-17.00II zmiana 12.00-20.00gwarancja zatrudnieniapora nocna 22.00-06.00

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej