Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Sprzedawca
Miejsce pracy: Gostyń
Numer: StPr/20/0613
OBOWIĄZKI:
- przyjęcie i wykładanie towaru- obsługa klientów- obsługa punktu Lotto- dbanie o porządek w miejscu pracyOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa o pracę na czas określony 1 miesiąc i 3 dniMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:43-176 GostyńPRACA W DNIACH I GODZINACH:poniedziałek-piątek 6:00-12:00, 12:00-18:00sobota 6:00-12:00, 10:00-16:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzedawca*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa kasy fiskalnej

Wymagania inne:

Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe (dowolny kierunek), wymagane doświadczenie na stanowisku sprzedawcy, mile widziane szkolenie lotto z certyfikatem, umiejętność obsługi kasy fiskalnej, mile widziana umiejętność obsługi lotto, mile widziana umijętność obsługi komputera

Miejsce pracy:

Gostyń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 950 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych