Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Sprzedawca
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/20/0490
OBOWIĄZKI:
Branża handlowa:- obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,- sprzedaż, wykładanie i ekspozycja towaru,- obsługa klienta na sali sprzedaży,- remanenty.OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa o pracę na okres próby 3 m-ce, kolejna na czas określony 3 lataMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:43-190 MikołówPRACA W DNIACH I GODZINACH:Pn-so., 9.00 - 17.00, system pracy równoważny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie: min. zawodowe (dowolne). Doświadczenie zawodowe: min. 1 rok jako sprzedawca. Umiejętności: obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego.

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych