Starszy specjalista ds. jakości

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/20/2092
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie: wyższe; min. dwa lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku; znajomość 8D, FMEA, PPAP, MSA, SPC, 5 Why, Pareto, znajomość standardu LATV 16949; średniozaawansowana znajomość języka angielskiego; zakres obowiązków: tworzenie i wdrażanie dokumentacji jakościowej z wymaganiami LATF 16949 2016 oraz dok. procesowej m.in. PFD, PFMEA, CP, WI, QS, QP itp.; koordynacja audytów zewnętrznych klienta; monitoring wskaźników jakościowych, przygotowanie graficznych prezentacji danych jakościowych, rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista kontroli jakości
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach