Stażysta/konstruktor w zakładzie systemów mechatronicznych grupa tematyczna ds. napędów i systemów sterowania

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/20/2124
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektrotechnika, elektrotechnika i automatyka przemysłowa; prawo jazdy kat.B; znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym B1; znajomość obsługi komputera i oprogramowania Autosesk AutoCad; umiejętność czytania i rysowania schematów elektrycznych; realizacja prac projektowych i dokumentacyjnych z zakresu wyposażenia elektrycznego maszyn i urządzeń pracujących w różnych gałęziach przemysłu, realizacja pomiarów elektrycznych na obiektach przemysłowych i stanowiskach badawczych, prace elektromontażowe w zakresie budowy modeli i prototypów obiektów projektowych; udział w konferencjach oraz targach; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: znajomość podstaw mechaniki

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach