Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Miejsce pracy: Strumień
Numer: StPr/19/1220
OBOWIĄZKI:
prowadzenie korespondencji zakładu, prowadzenie rejestru faktur, ewidencja ilościowo wartościowa materiałów, zaznajomienie się z prowadzeniem akt osobowych, naliczanie najemcom not księgowych za wodę, ewidencja środków trwałych, prowadzenie książki obiektu budowlanego, zaznajomienie się z programem fakturowania w Subiekcie, wykonywanie naliczeń czynszowych, udział w inwentaryzacji składników majątkowych, rozliczanie paliwa, ewidencja czasu pracy pracowników, harmonogramy, archiwizacja dokumentów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

dobra organizacja pracy, staranność, cierpliwość, uczciwość,Staż realizowany w ramach projektu pod nazwą "POWER" przeznaczony do określonej grupy docelowej osób bezrobotnych do 29 roku życia, spełniających wymagania projektowe.

Miejsce pracy:

Strumień

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie