Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/19/1210
OBOWIĄZKI:

zadania: obsługa urządzeń biurowych redagowanie pism i przepisywanietekstów zleconych przygotowanie dokumentÓw do ekspedycji przekazywanie dokumentów pracownikom zgodnie z dekretacją prace w archiwum zakŁadowym oferta stażu skierowana dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Ruda Śląska

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub wyższe profil bez znaczenia obsługa komputera obsługa urządzeń biurowych ewentualnie kurs archiwisty praca na I zmianę 7.30-15.30 pora nocna 22.00-06.00 brak gwarancji zatrudnienia osoby umawiają się telefonicznie nr tel. 32 788 1520

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej