Terapeuta zajęciowy(staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/0239
OBOWIĄZKI:
osoby zarejestrowane w PUP Zabrze
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Najnowsze ogłoszenia:

Kucharz-pomoc kuchenna

przygotowanie potraw zgodnie z recepturą i standardami, przestrzeganie procedur w gastronomii GHP, GMP, HACCP Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: doświadczenie

Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

Miejsce pracy: śląskie / Żory

Data dodania: wczoraj

Samodzielna księgowa

prowadzenie rachunkowości finansowej zgodnie z aktualnymi wymogami prawnymi, przygotowywanie deklaracji podatkowych (CIT,VAT), prowadzenie ewidencji środków trwałych, sporządzanie sprawozdań finansowych, bieżąca kontrola dokumentów księgowych pod względem...

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Elektryk/elektromonter/serwisant

Prace serwisowe na zakładach obsługiwanych przez firmę, usuwanie usterek, naprawa, konserwacja, wymiana części.Praca na terenie siedziby spółki, teren woj. śląskiego oraz inne miejsca wskazane przez pracodawcę. Wymagania konieczne: Zawód: Elektryk*...

Sprzedawca

- Obsługa klienta- obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego- Dbanie o porządek na sklepie i stanowisku pracy- dbanie o ekspozycję towaru Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Punkt Pośrednictwa Pracy Gliwice

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Krawcowa

- Szycie na maszynie przemysłowej,- umiejętność krojenia Wymagania konieczne: Uprawnienia: Szycie na maszynie przemysłowej Uprawnienia: umiejętność krojenia Wymagania inne: zdolności manualne

Samodzielna/-y księgowa/-y

Samodzielna/-y Księgowa/y w biurze rachunkowym. Obsługa Spółek prowadzących pełną księgowość oraz jednoosobowych działalności gospodarczych, obsługa procesu obiegu i rejestracji dokumentów księgowych Wymagania konieczne: Zawód: Główny księgowy...

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska