Ustawiacz, operator frezarek cnc

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/20/0959
OBOWIĄZKI:
obsługa frezarek CNC, ustawianie frezarek CNC, kontrola zużycia narzędzi, stanowiskowa kontrola jakości, wykonywanie elementów na podstawie dokumentacji rysunkowej, dbanie o czystość na stanowisku pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe, min 3 letnie doświadczenie zawodowe, znajomość ustawiania dowolnej frezarki CNC, bardzo dobra znajomość kodu programowania ISO, znajomość obsługi narzędzi pomiarowych, bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, umiejętność doboru parametrów skrawania, mile widziana znajomość sterowania HAAS, Heidenhein

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach