Wulkanizator

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/20/0518
OBOWIĄZKI:
a) Wulkanizacja taśm zgodnie z procedurami firmy,b) Usługi serwisowe,c) Montaż taśm przenośnikowych,d) Prace z wykorzystaniem dźwigów i elektrycznych urządzeń,OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa na okres próbny 3 m-ce (docelowo na czas nieokreślony).MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:43-190 Mikołów PRACA W DNIACH I GODZINACH:Pn-pt 6-14, 14-22
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: obsługa wózków widłowych
Uprawnienia: Umiejętność czytania i znajomość rysunku technicznego

Wymagania inne:

Wykształcenie: min. zawodowe (dowolne). Doświadczenie: min. 1 rok na danym lub podobnym stanowisku. Uprawnienia: mile widziane uprawnienia na wózek widłowy. Umiejętności: obsługa wózków widlowych, umiejętność czytania i znajomość rysunku technicznego, dokładność, sumienność, obowiązkowość.

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych