Wychowawca

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Wychowawca
Miejsce pracy: Zebrzydowice
Numer: StPr/20/1236
OBOWIĄZKI:
sprawowanie bezpośredniej opieki nad dziećmi, prowadzenie wymaganej dokumentacji wychowanków, pomoc w nauce i czynnościach dnia codziennego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Uprawnienia: prawo jazdy kategorii B

Wymagania inne:

lub wyższe na dowolnym kierunku uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie pedagogiki, psychologii, nauk o rodzinie, resocjalizacjiDo dokumentów aplikacyjnych należy dołączyć klauzulę:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.Wyrażam/nie wyrażam* zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Pomocy Dziecku i Rodzinie Dom Dziecka Międzyświeć w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.* Niewłaściwe skreślić"

Miejsce pracy:

Zebrzydowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie