Zastępca kierownika działu administracyjno - gospodarczego w zabrzu

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/20/2069
OBOWIĄZKI:
- Nadzór administracyjny nad obiektami SUM, przegląd obiektów w zakresie potrzeb remontowych, sanitarnych i awarii zlokalizowanych w: Zabrzu ul. Jordana 19, Zabrzu ul. Tragutta 2, Zabrzu pl. Dworcowy 3, Bytomiu ul. Piekarska 18 w zakresie potrzeb remontowych, sanitarnych i awarii. Nadzór merytoryczny nad wykonywaniem zadań i obowiązków powierzonych podległym pracownikom.- Godziny pracy: 7:30-15:30.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe, mile widziane wyższe kierunkowe: zarządzanie. Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym. Wymagana umiejętność samodzielnej organizacji pracy, systematyczność, skrupulatność, kreatywność, umiejętność pracy pod presją czasu. Wymagana umiejętność zarządzania podległym zespołem.

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 200 - 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach