Monter aparatury kontrolno - pomiarowej i automatyki

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Miejsce pracy: Pszczyna
Numer: StPr/23/0708
OBOWIĄZKI:
przygotowanie wiązek przewodów zgodnie z dokumentacją przesłaną przez zamawiającego
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Pszczyna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Najnowsze ogłoszenia:

Magazynier - Suwnicowy

Opis stanowiska: Praca ta polega na załadunkach i rozładunkach materiałów hutniczych (blacha, profile) za pomocą suwnic sterowanych z poziomu roboczego „0”. Ponadto do Twoich obowiązków będzie należało: właściwe oznakowanie towaru, prawidłowe...

Raven PL Sp. z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Data dodania: dzisiaj

Magazynier / Operator wózka widłowego

Jeśli: Posiadasz uprawnienia UDT oraz umiejętność kierowania wózkiem widłowym. Zapraszamy do pracy w GEODIS!

GEODIS Road Network Sp. z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Czechowice-Dziedzice

Elektryk-pomiarowiec

praca fizyczna w charakterze elektryka pomiarowca.Miejsce pracy: usługi wg zleceń, delegacje. Wymagania inne: osoba do 30 r.ż., wykształcenie od zawodowego, preferowane branżowe, mile widziane doświadczenie, mile widziane prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy: śląskie / Pszczyna

Księgowy - staż

Obsługa komputera (pakiet office) oraz innych urządzeń biurowych, podstawowa znajomość rachunkowości.Wykształcenie średnie lub wyższe o profilu rachunkowym. Wymagania inne:

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Miejsce pracy: śląskie / Racibórz

Magazynier kierowca

- wystawianie i odbieranie towarów budowlanych,- załadunek i dowóz materiałów budowlanych,- prace magazynowe, utrzymanie czystości.Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00, sobota w godzinach 8:00 - 13:00. Praca na terenie woj. śląskiego...

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Pedagog

zajęcia z dziećmi. Prowadzenie dokumentacji według przepisów MEN.Praca według harmonogramu, 5 godzin pracy w tygodnu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza Uprawnienia:...